• ITS Breda B.V.

Transport Międzynarodowy

ITS Breda oferuje transport w Europie 'swoimi' ciągnikami, które są planowane i kontrolowane bezpośrednio przez nas. Bez znaczenia na wielkość ładunku ITS Breda zorganizuje transport w najbardziej konkurencyjnych stawkach. Pracujemy z małymi niezależnymi firmami, które świadczą dla nas transport dedykowany. Oznacza to, iż przewoźnik udostępnia nam ciągnik(wraz z kierowcą) pod kontrole ITS Breda, a my zarządzamy całym procesem spedycyjnym. Ciągniki te pracują tylko dla ITS Breda. Ponieważ współpracujemy z małymi przewoźnikami i utrzymujemy rygorystyczny proces selekcji jesteśmy w stanie zaoferować Państwu gwarancję jakości, bezproblemową komunikację i wyjątkowy serwis.

 

Przed rozpoczęciem współpracy z przewoźnikiem odwiedzamy jego biuro/siedzibę (w kraju albo zagranica), aby upewnić się czy przewoźnik jest w stanie sprostać warunkom i wymaganiom ITS Breda.

 

Kontrakt (umowa na usługi) jest podpisywany ze wszystkimi przewoźnikami i jest do Państwa wglądu w biurze ITS Breda. Przynajmniej dwa razy w roku przeprowadzamy rozmowy z przewoźnikiem podczas, których omawiamy wszystkie operacje (takie jak propozycje poprawy, rozwój, problemy) dlatego jesteśmy również w stanie pracować nad ciągłym usprawnieniem naszej organizacji.

 

ITS Breda i nasi przewoźnicy posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia i ubezpieczenia, wymagane do świadczenia usług transportowych. Dbamy również, aby nasze pojazdy zachowywać w jak najlepszej kondycji dlatego reprezentujemy naszych klientów jedynie ciągnika klasy EURO 5 i EEV.