• ITS Breda B.V.

Prezentacja

Witamy w ITS Breda. Jesteśmy Państwa partnerem dla wszelkich rozwiązań transportowych. Zajmujemy się transportem i spedycją. Nasi specjaliści są w stanie zaoferować korzystne cenowo i dostosowane do Państwa wymagań rozwiązania transportowe. Wszyscy nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie zdobyte na rynku transportowym, dlatego jesteśmy pewni, iż oferujemy transport w najlepszej cenie oraz jakości.

 

Jesteśmy dumni z proponowanych przez nas usług, dlatego tak ważne jest abyśmy zrozumieli potrzeby naszych klientów. ITS Breda z przyjemnością złoży państwu wizytę, aby przedyskutować wymagania transportowe i zaproponować najefektywniejszy i najwłaściwszy sposób transportu. Wierzymy, że komunikacja jest kluczem do sukcesu, brak zrozumienia wymagań klientów jest powszechnym błędem i generuje koszty którym można z łatwością zapobiec.

 

Nowoczesny system IT pozwala nam reagować pro-aktywnie kontrolując transportowany produkt oraz pozwalając zlokalizować jego pozycje. Zlecenia mogą być wprowadzane przez Państwa do systemu i jednocześnie monitorowane na stronie ITS Breda.

 

Naszą domeną jest: wiarygodność oraz otwarta komunikacja wsparta wysoce wykwalifikowana grupą pracowników 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Jeśli potrzebują Państwo rozwiązania transportowego bądź mają inne pytania prosimy o kontakt.

 

ITS Breda czeka na Państwa,