• ITS Breda B.V.

Spedycja

W krajach gdzie nie występujemy jako przewoźnik dostarczamy usługi spedytorskie poprzez siec współpracujących z nami partnerów / przewoźników zagranicznych. Partnerów/przewoźników wybieramy zależnie od kraju. ITS Breda pracuje z partnerami zagranicznymi,, którzy specjalizują się w danym kraju (do Włoch jeździmy z włoskimi przewoźnikami, do Polski z polskimi etc). Ze wszystkimi współpracownikami mamy doświadczenie wieloletniej współpracy, która daje gwarancje jakości serwisu.

 

Ponieważ pracujemy z przewoźnikami z kraju przeznaczenia jesteśmy w stanie zaoferować doskonały serwis po bardzo konkurencyjnych stawkach!

 

Klarowna komunikacja specyficznych wymagań transportowych, w stosunku do naszych partnerów/przewoźników i regularna weryfikacja, powodują, iż Państwa przesyłka jest w dobrych rekach.

 

Przesyłka może być wprowadzona bezpośrednio do systemu IT ITS Breda tak, iż Państwo natychmiastowo są w stanie zobaczyć kiedy przesyłka jest ładowana i rozładowywana. Kiedy towar zostanie dostarczony dokument potwierdzenia dostawy (POD) będzie jak najszybciej wprowadzony do systemu.

 

Mogą Państwo na nas liczyć również w przypadku transportów multimodalnych, morskich czy lotniczych. Doświadczenie pozwala nam dobierać właściwego partnera transportowego. Jeżeli maja Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.