• ITS Breda B.V.

Trucking

Jedna z naszych specjalności jest transport. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu same ciągniki siodłowe bądź w zestawie przy wykorzystaniu naszych naczep głównie typu Firanka, które mogą być w pełni przez Pastwa zarządzane. Oferujemy również możliwość użytkowania ciągników w Pastwa barwach oczywiście po wspólnych konsultacjach.

 

Korzyści z korzystania z proponowanych przez nas środków transportu to redukcja kosztów, tylko tyle aut ile jest niezbędnych w czasie zapotrzebowania, dodatkowo placą Państwo tylko za przejechane kilometry. Cena za kilometr zawiera ciągnik, naczepe i kierowcę ( pojedyńcza lub podwójna obsada) oraz wszelkie opłaty (bez podatku drogowego). Wszystkie w/w argumenty gwarantują, iż mogą Państwo zaproponować usługi transportowe w tej samej cenie jak transport przy użyciu własnej floty, z tą zaletą, iż koszty za użycie ciągnika na konkretnej trasie są od razu dostępne. W przypadku kiedy dynamika biznesu jest mniejsza (tymczasowo) i nie będą Państwo mieli zapotrzebowania na korzystanie z dotychczasowej floty, koszty nie będą kontynuowane.

 

Pracujemy na arenie międzynarodowej, nasi kierowcy pochodzą z całej Europy i mówią w kilku językach, niekoniecznie holenderskim. Nasze minimalne wymagania od kierowców to język angielski i niemiecki, pro-aktywność zgodnie ze standardami ITS Breda.

 

ITS Breda może również komunikować się bezpośrednio z kierowcami w konsultacji i zgodnie z instrukcjami od klienta. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania prosimy o kontakt.